ISISEL ISI SİSTEMLERİ SAN. LTD STİ.       Yavuztürk Mah.Bosna Bulvarı            Cad.no:44/b Üsküdar/İstanbul                     (Opet petrol karşısı) 

0216 329 98 41 -44                         info@isi-sel.com 

 SIK SIK ARIZAYA GEÇEN VE SİZE PROBLEM ÇIKARAN KOMBİNİZİ DEĞİŞTİRİN

Türkiye’ de 1993 den beri doğalgaz kullanılmakta. Kombinin ömrü her yıl bakım yapıldığı takdirde tahmini 10 ile 15 yıl aralığında değişmektedir. Kalitesi düşük veya yıllık bakımı yapılmayan kombilerde ise bu ömür çok daha kısadır.

Arızalı kombiniz için günlerce servis beklediniz. Gelen servis elemanı problemi çözemedi veya yüksek servis ve yedek parça ücreti istedi. Bu durumda bize ulaşabilir ve kombiniz için kesin çözüme kavuşabilirsiniz.

 

SIK SIK ARIZAYA GEÇEN VE PROBLEM ÇIKARTAN KOMBİNİZİ DEĞİŞTİRİN

Çünkü tamir ve yedek parça için cebinizden çıkacak olan miktar bir kereye mahsus olmayacak ve maliyet her defasında katlanarak artacaktır. Ayrıca uzun yıllar kullandığınız kombiyi eski haline getirmeniz de mümkün değildir. Verimsiz çalışan kombilerin gaz sarfiyatları fazla olduğu için, bunun doğalgaz faturalarına yansıması da olumsuz olacaktır.

 
Konusunda uzman eğitimli teknik personelimizden bilgi alın. Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanın. Daireniz için uygun kombiyi birlikte seçelim. Tecrübelerimizden ve tavsiyelerimizden faydalanın.
Kombinin mucidi ve üstün Alman markası Vaillant kombi ile konforu yaşayın. 
 
E-mail: info@isi-sel.com
Copyright (c) 2009 isi-sel.com. All rights reserved .

                                                            dizayn sftuten